Esin Moralıoğlu

Esin Moralıoğlu Türkiye’de 1990 yılında Mankenler Kraliçesi seçilerek tüm Türkiye’ye ismini duyuran güzellerdendir. Yarışmanın ardından uzun bir dönem modellik yapmış, dizi ve sinema filmlerinde ror almıştır. 2006 yılında İş Adamı Ishak Cerit ile evlenmiş daha sonra boşanmışlardır. Ancak bir röportaj’da boşandıktan sonra birbirlerine tekrar aşık olduklarını ve birlikte yaşamaya devam ettiklerini açıklamış, 2013 yılında tekrar evlenmişlerdir.

Bir dönem Show Tv ekranlarında Savaş Karakaş ile birlikte program sunmuştur. Türkiye’de yaşadığı dönemde Kadir İnanır, Özcan Deniz, Adnan Şen, Yurdal Sert ve Meriç gibi isimlerle magazin gündeminde yer almıştır. 2 sene Hawaii’de yaşamış, şimdilerde ise yarı zamanlı Miami ve Türkiye arasında yaşantısını sürdürmektedir.

Günümüzde emlakçılık, inşaat sektörü ve modacılık ile iş hayatını sürdüren Esin Moralıoğlu bugüne kadar Tatar Ramazan, Yalan, Üç Yapraklı Gonca, Şampiyon, Derya & Deniz, Romantik, Bedel, Umutların Ötesi, Ispanaktan Nağmeler ve Masum Değiliz gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

1969 yılında Almanya’da dünyaya gelen Esin Moralıoğlu’nun Funda isminde bir kız kardeşi vardır. Aslan burcudur.

Bazı kaynaklarda aslen Yunanistan’ın güneyinde, Avrupa kıtasına bağlı olan ve Ege Denizi’nde bulunan (Peleponnes) yani Mora Yarımadasından olduğu yönünde bilgiler mevcuttur, ancak net bir bilgi değildir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz