Esin Çepni

0

Esin Çepni 1993 yılının Temmuz ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul’un Eminönü semti’nde doğduğu belirtilmektedir. Güzel isim ekran severler tarafından katıldığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Makyaj uzmanı olan başarılı isim son dönemde sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği bir isimdir.

2016 senesinde TV8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında boy göstermiştir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Esin Çepni boyu, kilosu, burcu, sevgilisi:

Burcu aslan, boyu 1.73 cm ve kilosu 55. Sevgilisi ise sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Bilal Hancı‘dır. 2016 yılında yarışmaya katıldığı dönemde iki kedisinin olduğunu belirtmiştir.

Esin Çepni Lise eğitiminin ardından lisanslı makyaj uzmanlığı yapmaya başlamıştır. Lisans eğitimini bakım ve makyaj uzmanlığı bölümü üzerine tamamlamıştır. Kariyerini makyaj uzmanı olarak devam ettirmektedir. İşte Benim Stilim yarışmasında o dönemde jüri koltuğunda, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez oturmuştur.

O dönemdeki bazı yarışmacılar ise, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Bahar Candan, Melike Çamlıoğlu ve Yeşim Aydın.

Resmi instagram hesabını es1nce olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 48,9bin civarındadır. Sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz