Bilal Hancı

Bilal Hancı sosyal medya dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında takipçileri tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kaç yaşında? aslen nereli? Boyu, kilosu kaç? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bilal Hancı Kimdir? Nereli?

1989 yılının Eylül ayında dünyaya gelmiş ve aslen Trabzon doğumludur. Haliyle sıkı bir Trabzonspor taraftarı olduğunu da belirtebiliriz. Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Yayınladığı videolar ve canlı yayınlar ile Türkiye’nin en ünlü fenomen isimleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar paylaştıkları Kafalar kanalının da kurucusudur. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanıştıktan sonra, 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalı açılmıştır. İzleyici kitlesini arttırarak en çok takip edilen Vine karakteri olmaya başlamış, kardeşinin nişanında gelin havası adlı şarkıyı söyleyerek herkesi etkilemiştir.

Eşi Kim? Kiminle Evlendi?

Uzun süredir güzel isim Esin Çepni ile birlikte olan ünlü isim 2021 yılının Temmuz ayında Esin Çepni ile evlenmiştir.

Bilal Hancı Boyu, Kilosu, Burcu:

Boyu 1.77 cm, kilosu 76 ve burcu ikizler’dir. Resmi instagram hesabını bilalhanci ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,5milyon civarındadır. Açıklamasında Video İçeriği Üretici ve kafalarresmi’de işçi yazmaktadır.

Oyuncu olarak başarılı projelerin içerisinde yer almıştır. Bilal Hancı Enes Batur Gerçek Kahraman, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? ve Kafalar Karışık filmlerinde rol almıştır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @bilalhanci
Twitter Hesabı: @bilalhanci
Youtube Kanalı: @KafalarOfficial

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz