Erçin Karabulut

Erçin Karabulut sinema severlerin merak ettiği başarılı isimlerdendir. Hakkında aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Erçin Karabulut Kimdir? Nereli?

1978 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sinema ve Televizyon dünyasının görünmez kahramanlarından olan ünlü isim Görüntü Yönetmeni’dir. Özel Evrim Okulları ve Akademi İstanbul’da eğitim görmüştür.

İlk olarak 2002 senesinde Kumsaldaki İzler isimli dizide kamera asistanı olarak görev almıştır. Ardından Kınalı Kar dizisi ile kariyerini sürdürmüştür. Fırtına dizisinde de kamera asistanlığı yapmış daha sonra Kavak Yelleri, Senden Başka, Gece Gündüz, Sınıf, Ölüm Çiçekleri, Aşk Bir Hayat, Ayrılık, Suda Balık, Deli Gönül ve Aşk Yeniden isimli projelerin görüntü yönetmenliğini gerçekleştirmiştir.

Erçin Karabulut Evlimi? Boşandımı?

2017 yılında güzel oyuncu Nilay Deniz ile evlenmiştir. Düğün İzmir’de gerçekleşmiş bir çok ünlünün katılımı ile gerçeleşen Kır düğünü medyanın gündeminde uzun süre yer almıştır. Ancak evliliği 2020 yılında son bulmuştur.

Resmi instagram hesabını @ercinkarabulut kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Hesabında ki takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 13,2bin civarındadır. Boyu 1.84 cm, burcu ise ikizler’dir.

İstanbul doğumlu ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabındaki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere hayvansever kimliği ile tanınmaktadır. Alex ve Bella isimlerinde Cane Corso Italiano ırkı olan iki köpeği bulunmaktadır. Son olarak hakkında bilgi sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilgisini de sizlerle paylaşabiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz