Enis Kirazoğlu

0

Enis Kirazoğlu sosyal medya dünyası ve Youtube kanalında ürettiği içerikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise takipçileri genellikle kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? kariyeri gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında dünyaya gelen Enis Kirazoğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Maalesef henüz boyu, kilosu, doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Günümüzde Youtube ve Twitch üzerinden içerikler üreten Kirazoğlu daha öncesinde, TuruncuLevye ve Oyungezer gibi kanallarda editör şefi olarak çalışmıştır. Günümüz itibariyle kendi ismi ile açmış olduğu Youtube video kanalında içerikler üreterek paylaşımlarını sürdürmektedir. Multiplayer kanalına içerikler üretmekte, Multiplayer kanalındaki rolü ise Genel Yayın Yönetmenliği.

Uzun yıllarda bu sektörün içerisinde çalışmalarını sürdüren başarılı ismin günümüz itibariyle ciddi bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 137bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 742 B … MultiplayerTr youtube video kanalında ki sayıs ise 498 B.

Enis Kirazoğlu evli mi? eşi kim?

Bu sorunun cevabı evettir. Şebnem Kirazoğlu (Keser) ile evlidir. Youtube video kanalı ve instagram hesabında da eşi ile video ve resim paylaşımları yapmıştır. Eşi Şebnem Kirazoğlu’nun da kendisine ait bir youtube video kanalı vardır. Eşinin Youtube kanalında ki abone sayısı ise 24,5 B civarındadır.

Kirazoğlu, 2019 yılında saç ekimi yaptırmış, saç ekimi ile ilgili de videolarını yine takipçileri ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz