Efe Güray

0

Efe Güray aslen nereli? kaç yaşında ve neden öldü? Beren Saat’in eski sevgilisi olarak sıkça medya da gündeme gelmektedir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı, biyografisi.

1985 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası tarafından çok çalışkan, sorumluluk sahibi ve yumuşacık bir kalbe sahip olduğu aktarılmıştır. Kısacık ömründe başarılı bir hayat sürmüş, hem tenis, hemde derslerinde başarılı bir öğrencilik hayatı yaşamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitim hayatını sürdürmüş ve fakülte’de okuduğu 2 sene spor ve derslerindeki başarısı nedeni ile öğrenimini burslu olarak sürdürmüştür. 3. sınıfı sınıf 1. si olarak tamamlamıştır. En büyük hayali ise iyi bir diş hekimi olmaktır.

Beren Saat tarafından sıkça ölüm yıldönümlerinde de hatırlanan Efe Güray Saat’in yarışmaya katılmasında ve ünlü olmasında da etki etmiştir. Hatta Beren Saat yorulmasın diye onun yerine sırada bekleyerek büyük takdir toplamıştır.

Efe Güray ölümü, neden ve kaç yaşında öldü?

Beren Saat onun için o benim hayatımın aşkı idi. Onu trafik kazasında yitirdim, morg’ta son kez onu görmek ve dokunmak istemiş, morgda iken, sevdiği adama bakarken 1. hayatının bittiğini, ardından şimdi ise ikinci hayatta ve bambaşka biri olduğunu belirtmiştir.

Efe Güray 17 Temmuz 2004 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu henüz 19 yaşında iken hayata gözlerini yummuştur. Babası Enis Güray’dır. Ankara’da faaliyet gösteren Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı çatısı altında hayırlı işlere imza atan kuruluş hazin olayın öyküsüne dayanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz