Deniz Bulutsuz

Deniz Bulutsuz hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? eğitimi, kariyeri, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Moda Akademisi Moda Yönetimi Programını tamamlayan Bulutsuz, daha sonra bir süre Elle’de çalışmıştır. Reklam Ajansları bünyesinde staj yapmış,

Ozan Güven’in uzun zamandır aşk yaşadığı dergi editörü olan güzel isim, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Vogue ve GQ Türkiye + GQ Türkiye Sosyal Medya Editörü olarak özel projeler ekibi bünyesinde çalışmış, çalışmaktadır.

Deniz Bulutsuz evli mi? sevgilisi kim?

Uzun süredir Türkiye’nin başarılı oyuncuları arasında yer alan Ozan Güven ile birlikteliği magazin dünyasının gündemine yansımıştır. Özellikle Serenay Sarıkaya‘nın instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile de ismi bir hayli merak konusu olmuştur.

Güzel ismin henüz aslen nereli olduğu ve burcu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Boyu bazı kaynaklarda geçen bilgilere göre 1.72 cm, kilosu ise kesin olmamakla birlikte 52’dir. Resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan Bulutsuz’un günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 24,6bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz