Daisy Keech

Daisy Keech sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı ünlü isimlerdendir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Evli mi? sevgilisi kim? Boyu, Kilosu kaç? Kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelen Daisy Keech’in boyu 1.68 cm, kilosu 55, burcu ise Aslan’dır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında 656bin, Youtube video kanalında ise 659 B civarında abonesi bulunmaktadır. Özellikle sosyal medya hesaplarında cesur resimlerinin yanı sıra, sık sık egzersiz videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır.

2018 yılının Ocak ayında instagram hesabını aktif etmiş, çok kısa süre içerisinde binlerce takipçi sayısına ulaşmıştır.


Ayrıca günümüzde bir çok dergi, enerji içeceği vb. marka ve ürünler için reklam çalışması ve modellik yapmaktadır. Daisy, MANSCAPED, Ko-Watches, FashionNova Clothing ve bang enerji içeceği gibi moda markaları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hatta oyunculuk dünyasının da dikkatini çeken güzel isim, Amerika’da Edge Hollywood filminden Six Feet’te yer almıştır. Gelecek dönemde bir çok film projesinde yer alması beklenmektedir. Amerika’da en iyi model ajansları ile iş ortaklığı yapmaktadır. Lise mezunu olan Daisy Keech oyunculuk dünyasında en çok Jessica Alba ve Tom Cruise ‘i izlemekten keyif almaktadır. Göz rengi yeşi, favori rengi kırmızı, en sevdiği yiyecekler kek, makarna ve erişte’dir. Rüya tatil yerleri ise Kanada ve Japonya’dır.

Günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdürdüğü belirtilmektedir. Yanından hiç ayırmadığı bir de köpeği vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz