Buğra Han Çiçek

3

Buğra Han Çiçek Youtube video dünyasının başarılı isimlerindendir. Takipçileri genellikle hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Eylül ayında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Sakarya’lıdır ama İstanbul’da yetişmiştir, günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Boyu 1.76 cm, kilosu 70, burcu ise terazi’dir.

Meslek Lisesi Elektrik Elektronik Bölümü’nden mezun olan Buğra Han Çiçek, Youtube dünyasına 2010 yıllarında merak sarmış, 2013 yılında ise ilk videosunu çekip bir çok kanal değiştirmiştir. Son olarak 2017 yılının Haziran ayında Youtube’dan ilk etkileşimi alıp videolar atmaya başlamış ve sabırlı olarak sabrının karşılığını almıştır. Günümüz itibariyle Youtube video kanalında 33K civarında abone sayısına sahiptir.

Buğra Han Çiçek en büyük hobisi;

Youtube video kanalında genellikle bilgilendirme videoları ve oyun videoları (GTA) çekmektedir. Eğitim aldığı ve mezun olduğu Elektrik elektronik bölümü’nü çok sevmektedir. Çünkü elektronik parçaları sökmek tamir etmek Buğra Han’ın en sevdiği hobilerinden birisidir. Bir çok Youtube ekipmanını kendi elleri ile tamir etmiş ve yoluna devam etmiştir.

Yayınladığı oyunlarda akıcı konuşması, oyunlara hakimiyeti ve oyunlar hakkında yaptığı bilgilendirici açıklamaları ile takipçileri tarafından oldukça sevilen bir isimdir. Buhra Han’a oyun dünyasında genellikle takipçileri tarafından BHÇ Kral lakabı ile hitap edilmektedir. Kanalında emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

3 Yorumlar

  1. Alakası yok büyük ihtimal bio yu kendi yazmış videolarının çoğu yalan dolan başlıkla alakası olmayan videolar ve misal bı oyun videosu crkiyo oyun kasiyo arkadaşlar yapacak biseyik yok diyo ozaman çekme gta sa oynadığı oyun oyunu kuruculardan daha çok oynuyo ve gizem dediği hiç bişey Gizem değil yok itfaiyeyi takip ettim yok gece 3 de girmeyin kısacası zaman kaybı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz