Begüm Bağca

Begüm Bağca oyuncu ve sunucu olarak uzun süredir çalışmalarını sürdürmektedir. En son ALEF: Mâl-i Hülya isimli dizi de rol almıştır. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Begüm Bağca Kimdir?

Oyuncu ve sunucu olarak çalışmalarını sürdüren Begüm Bağca Işık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Geçmiş dönemde, Beyaz TV kanalında yayınlanmış olan Zaman Bülteni isimli programı sunmuştur. Birbirinden ilginç detayların tarihe not düştüğü Zaman Bülteni programında tarihte o hafta içinde gerçekleşmiş önemli olayları ekranlara taşıyarak adeta ekran severleri o tarihe götürmüştür.

Sunduğu Zaman Bülteni adlı program ile bir çok ödül kazanmıştır. 2019 yılında Yılın en iyilerinin seçildiği ve Moon Life dergisine hazırlayıp sunduğu Zaman Bülteni programına ve kendisine ödül verilmiştir.

Begüm Bağca Evlimi? Eşi Kim?

2020 yılında Görüntü Yönetmeni Gökhan Tiryaki ile evlenmiştir. Düğün 2020 yılının Eylül ayında gerçekleşmiştir.

En son rol aldığı, Alef: Mâl-i Hülya isimli dizinin yönetmenliğini eşi Gökhan Tiryaki üstlenmiştir. Dizide ayrıca Murat Akkoyunlu, Emel Çölgeçen, Serdar Orçin, Evren Duyal, Taner Ölmez ve Aybüke Pusat gibi isimlerde oynamıştır. Eşi Gökhan Tiryaki ayrıca Hakan: Muhafız isimli dizinin de görüntü yönetmenidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz