Batuhan Şahin

Batuhan Şahin (yeisso) sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hayranları tarafından ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Batuhan Şahin (yeisso) Kimdir? Nereli?

2000 yılının Ocak ayında dünyaya gelen başarılı isim Bursa doğumludur, aslen ise Bulgaristan Göçmeni’dir. Lise eğitimini tamamlamış BTSO AL Mezunu’dur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren yakışıklı isim sosyal medya dünyasındaki çıkışı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Youtube ve İnfluencer olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2021 yılında Pubg Mobile’ın Aşk ve Savaş isimli programında 6 bölümde yer almış ve Aşk ve Savaş adlı programın 1.si olmuştur.

Batuhan Şahin (yeisso) Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.82, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Youtube video kanalında PUBG oyun, eğlence, komik ve sıradışı videoları ile hayranları tarafından büyük bir keyif ile takip edilmektedir. Sosyal medya’daki paylaşımlarında da anlaşılacağı üzere en büyük tutkularından bir tanesi de motosiklet kullanmak.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @yeissoofficial
Youtube Video Kanalı: @Yeisso
Nimo.tv Link: @yeisso

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz