Ayşenur İdris

Ayşenur İdris BengüTürk ekranlarında sunuculuk kariyerini sürdürmektedir. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ayşenur İdris Kimdir?

Ayşenur İdris sunucu, haber spikeri, muhabir, moderatör, gazeteci.

Ayşenur İdris Nereli?

Ayşenur İdris Bursa doğumludur. Aslen Bursa Osmangazi’de dünyaya gelen başarılı ismin ailesi 1994 senesinde Türkiye’ye Özbekistan’dan gelmiştir. Aslen Ahıska Türklerinden olduğu belirtilmektedir. Sevda İdris isminde bir kardeşi vardır.
aysenur idris6

Ayşenur İdris Boyu, Kaç Yaşında?

Ayşenur İdris 23 yaşında ve 1.65 boyundadır. Doğum tarihi 1 Aralık 1999, doğum yeri Bursa, burcu ise yay’dır.

Lise tahsilini Meslek Lisesi’nde sinema ve televizyon üzerine tamamlayan güzel isim, Lise eğitimi sonrasında Bursa TV’de 1 sene muhabir olarak çalışmıştır. Konya Selçuk Üniversitesi’nde ilk 2 sene okul televizyonun da muhabir ve spiker olarak görev yapmıştır. Mezun olduktan sonra, Ankara’ya taşınmış ve BengüTürk ekranlarında haber spikeri olarak çalışmaya başlamıştır. Düşünce Haritası isimli tartışma programının moderatörlüğünü üstlenen başarılı sunucu, ayrıca hafta içi her sabah 10.00 – 12.45 arasında ise Ajans isimli haber kuşağını sunmuştur.

Düşünce Haritası isimli program da Avukat Kürşat Türker Ercan, Avukat Niyazi Paksoy, Prof Dr. Hanifi Macit dahil bir çok ismi programında ağırlamıştır. 30 Aralık 2021 tarihinde Yeniden Refah Genel Başkanı Fatih Erbakan‘ı da konuk olarak ağırlamıştır.

Resmi instagram hesabı @aysenur_idriss ‘tir. Mesleki kariyerinin yanı sıra resim yapmak en büyük hobileri arasında yer almaktadır.

Arama motorunda sık sık sevgilisi kim? evlimi? sorularının cevapları da merak konusu olan güzel isim bekardır.
aysenur idris5


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz