Atasay Kamer

0

Atasay Kamer ünlü oyuncu Hande Erçel ile son dönemde sevgili oldukları yönünde haberler ile magazin gündemine gelmiştir. Peki başarılı iş adamı kimdir? ne iş yapıyor? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Atasay Kamer Kimdir? Nereli?

Başarılı iş adamı, girişimci Atasay Kamer 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Denizli Çivril’lidir. Babası Cihan Kamer annesi ise Çiğdem Kamer’dir. Bir de Simay Kamer isminde bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşi Ahmet Uras ile evlidir.

İsmini dedesinden alan genç iş adamı, London School of Economics and Political Science’ta Yönetim Ekonomisi okumuştur.

Ardından New York Pace Üniversite’sinde İşletme Yönetimi lisans eğitimini tamamlamış ve Goldman Sachs’ta staj yapmıştır.

Staj çalışmasından sonra, Türkiye’ye dönmüş ve dedesi tarafından oluşturulmuş olan Asgold markasını tekrar yükseltme, canlandırma ve pazarlama sürecinde görev almıştır. Kurduğu sistem ve geliştirdiği projeler ile hızlıca Atasay bünyesinde de çalışmalarını faaliyete geçirmiş ve Atasay’ın Pırlanta Markaları Direktörlüğü’ne geçmiştir.

2015 yılının Ocak ayından bu yana CEO olarak görev yapmaktadır. Aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve markalarını uluslararası birer marka haline getirmeyi hedeflemektedir. Atasay Kuyumculuk 1989 yılında kurulmuştur.

Atasay Kuyumculuğun sahibi olan Cihan Kamer, 2015 yılının Ocak ayında Atasay Mücevherat CEO’su olarak görevini oğlu Atasay Kamer’e devir etmiştir.
atasay kamer2
Spor ve sanat ile çok ilgilidir. Kaykay, sörf, yüzme ve dalış sporları ile ilgilenmektedir. 2022 yılında magazin dünyasının gündemine güzel oyuncu Hande Erçel ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gelmiştir. Bilindiği üzere güzel isim Hande Erçel Atasay Kuyumculuk marka yüzü’dür. Son dönemde marka kutlamalarında samimi görüntüleri gözlerden kaçmamış, iddialara göre sevgili oldukları belirtilmiştir. Ancak bu konu hakkında herhangi bir açıklama mevcut değildir.

Resmi instagram hesabı @jakamer ‘in günümüz itibariyle takipçi sayısı 17,9bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz