Anıl Diricanlı

0

Anıl Diricanlı Kimdir? Sosyal medya fenomeni olan Anıl Diricanlı video içerik üreticisidir. Anıl Diricanlı hakkında sevilen bir fenomen olduğunu söyleyebiliriz. Anıl Diricanlı kaç yaşındadır? 2000 yılında dünyaya gelen başarılı fenomen kendisi gibi adını Tik Tok platformunda anılan Eylem Şahin ile anıldı.

Anıl Diricanlı Kimdir? Sevgilisi Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Yakışıklılığı ve sempatikliği ile öne çıkan başarılı bir sosyal medya fenomenidir. Sosyal medya da harika videolar üreten başarılı fenomenin dövmeleri ise izleyici kitlesinde merak uyandırdı. Sosyal medya da ünlü isimlerin arasında yer alan Anıl Diricanlı Tik Tok da Zengolar olarak bilinen Eylem Şahin ve arkadaşları ile videolar çekmektedir.

6 Ocak 2000’de dünyaya gelen yakışıklı fenomen hayatını Ankara Keçiören de devam ettirmektedir. Aslen Ankaralı olduğunu dile getirmiştir. 21 Yaşında olan başarılı fenomen aynı şarkıcılığa da adım atmıştır.
Boyu ve kilosu hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan fenomenin merak edilenler arasında yerini almaktadır. Tahmini olarak 1.83 civarlarındadır. Kilosu ise 85 civarlarındadır.

Anıl Diricanlı ve Eylem Şahin

Uzun zamandır arkadaşlıkları Tik Tok platformunda gündeme gelen Diricanlı ve Şahin’in sevgili olduğu düşünüldü. Uzun süre çift hakkında sosyal medyada shipleri gezdi. Daha sonra yakın dostların arasına kara kedi girdi. Eylem Şahin Instagram üzerinde geçtiğimiz aylarda küstüğünü duyurdu. Şahin ‘Arkadaşlar biliyorsunuz ki biz 2. bir şarkı çıkarma kararı almıştık. Fakat o 2. şarkı çıkamicak. İptal oldu. Ben normalde sessiz kalıyordum ama bazı insanlar sessizliğini bozduğu için duyulduğu için bu açıklamayı yapmak zorundayım. Çok fazla bir şey söylemeye de söylemeye gerek yok. Sebebi de yok zaten tamamen anlaşamamak. Ben artık onunla görüşmek istemiyorum, oda benimle görüşmek istemiyordur. Allah herkesin gönlüne göre versin. Yolu bahtı açık olsun” ifadesine yer verdi. Samimi dostlardan barışma açıklaması henüz gelmedi.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz