Ahmet Can Dündar

Ahmet Can Dündar sosyal medya dünyasında Heypoper kullanıcı ismi ile tanınmaktadır. Kız kardeşi HeySıla (Sıla Dündar) ile birlikte çektikleri videolar hayranları tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Heypoper hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ahmet Can Dündar Kimdir?

Ahmet Can Dündar sosyal medya fenomeni, dijital medya içerik üreticisi, youtuber ve tiktoker olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sosyal medya dünyasında Heypoper ismi ile tanınan ünlü isim genellikle videolarını kız kardeşi Sıla Dündar ile birlikte çekmektedir. Ayrıca zaman zaman arkadaşları ile de videolar çekmekte ve takipçileri ile paylaşmaktadır.

Ahmet Can Dündar Nereli?

Ahmet Can Dündar doğma büyüme aslen İzmir’lidir. Yaşantısını günümüz itibariyle ailesi ile birlikte İzmir’de sürdürmektedir.

Ahmet Can Dündar Boyu, Kilosu

Ahmet Can Dündar’ın boyu 1.83 cm ancak kilo bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Tahminen 78 kg civarında olduğu düşünülmektedir.

Ahmet Can Dündar Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Ahmet Can Dündar 25 yaşındadır. Doğum tarihi ise 6 Haziran 1998. Kız kardeşi Sıla Dündar ile arasındaki yaş farkı ise 6.
Ahmet Can Dündar
Spora bir hayli ilgi duyan başarılı fenomen body sporu ile ilgilenmekte formunu korumaya özen göstermektedir. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de genç kızların gözdesidir. Genellikle sevgilisi kim? sevgilisi varmı? soruları da hayranları tarafından çok merak edilse de bu bilginin cevabına ulaşılamamıştır.

Aşk hayatı ile ilgili pek fazla konuşmaktan da hoşlanmadığı bilinmektedir.

Zaman zaman seyahat etmekte, İstanbul’a gelip gitmekte ve arkadaşları ile buluşarak hem video çekip, hem de hasret gidermektedir.

Ünlü isim resmi youtube video kanalını @AhmetCanDündar kullanıcı ismi ile aktif bir şekilde kullanıyor. Günümüz itibariyle abone sayısı ise 519 B civarındadır. Ayrıca resmi instagram hesabı kullanıcı ismi olan @ahmetcandundar ‘ın da günümüz itibariyle takipçi sayısı 396bin civarındadır.

Genellikle evet hayır, soru cevap, cezalı, kışkırtma, lunapark ve sevgilisi ile ilgili aramalar ve içerik videoları büyük ilgi görmektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz