KimNereli.net

Mehmet Emin Kırgil Kimdir?

Mehmet Emin Kırgil Kimdir?

Şanlıurfalı Ünlüler, Tanınmış Kişiler

27 Şubat 2018

2.547 kez okundu

Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (46 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Doğum yeri: Adana

Mehmet Emin Kırgil Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

1972 yılında dünyaya gelen rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil Adana doğumludur. İlköğretim ve Ortaokulu Adana’da tamamlamıştır. Aslen Şanlıurfa‘lı olan Mehmet Emin Kırgil memleketinde Dergah eğitimi olarak Kur’anı Kerim ve bazı ilmi konularda dersler almıştır.

Uzun süre ziraat ve tekstil işi ile uğraşan Mehmet Emin Kırgil dergah eğitimi aldığı dönemlerde Hz. Yusuf Peygamberi kendisine örnek almış ve rüya yorumlama ilmini geliştirmiştir.Özellikle 1998 yılında sanatçı Murat Göğebakan ile tanışarak ismini duyuran Mehmet Emin Kırgil sanatçının kendi sohbetlerine katıldığını ve ahiret kardeşi olduğunu belirtmiştir. Dönem dönem Göğebakan’ında rüyalarını yorumlayan Mehmet Emin Kırgil derin ilmi bilgisi ve ALLAH tarafından verildiğini belirttiği yeteneğinin yorumlarında isabetli çıktığını ardından televizyon programlarındanda teklif alarak canlı yayınlarda yer aldığını belirtmiştir.

Bir dönem Star Gazetesi güney ekinde köşe yazarlığı yapan Murat Göğebakan’ın kanser olduğunu rüyasında gördüğünü ve sanatçını hastaneye gitmesine vesile olduğunu ayrıca 2013’te Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sağlığına dikkat etmesi gerektiğini akabinde ise Merkel’in uyarıyı dikkate almadığını ve İsviçrede kayak yaptığı sırada kaza geçirerek kaval kemiğinin kırılıp ölümden döndüğünü belirtmiştir. Bu olayın ardından Almanya’da özellikle gurbetçiler tarafından ciddi bir tanınma kitlesine ulaşmıştır.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olacağını ve daha bir çok hadiseyi bildiğini belirten Mehmet Emin Kırgil yaşantısını Adana’da sürdürmektedir. Evlidir ve bu evliliğinden 4 evladı vardır.

Seda Sayan‘ın sunduğu programa, Ebru Yaşar ile hergün programına, Atv’de Zahide Yetiş ile yetiş hayata programına Alişan ve Çağla Şikel ile Herşey Dahil programlarına katılan Mehmet Emin Kırgil günümüzde ise Beyaz tv Nur viral‘in sunduğu Hayatta herşey var programında konuk olarak yer almakta ve rüya yorumları yapmaktadır.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (46 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Doğum yeri: Adana
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

338.678 kez okundu

2.

Tarık Akan

268.581 kez okundu

3.

Volkan Demirel

199.885 kez okundu

4.

Tarkan

187.845 kez okundu

5.

Emre Mor

180.816 kez okundu

6.

Ersay Üner

176.833 kez okundu

7.

Serdar Ortaç

157.633 kez okundu

8.

İrem Derici

153.481 kez okundu

9.

Mustafa Ceceli

149.262 kez okundu

10.

Namık Uğurlu

145.620 kez okundu

İllere Göre Ünlüler