KimNereli.net

Mehmet Emin Kırgil

Mehmet Emin Kırgil Kimdir?

Şanlıurfalı Ünlüler, Tanınmış Kişiler

27 Şubat 2018

3.517 kez okundu

Seyit Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (46 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Doğum yeri: Adana

Mehmet Emin Kırgil Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

1972 yılında dünyaya gelen rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil Adana doğumludur. İlköğretim ve Ortaokulu Adana’da tamamlamıştır. Aslen Şanlıurfa‘lı olan Mehmet Emin Kırgil memleketinde Dergah eğitimi olarak Kur’anı Kerim ve bazı ilmi konularda dersler almıştır.

Uzun süre ziraat ve tekstil işi ile uğraşan Mehmet Emin Kırgil dergah eğitimi aldığı dönemlerde Hz. Yusuf Peygamberi kendisine örnek almış ve rüya yorumlama ilmini geliştirmiştir.Özellikle 1998 yılında sanatçı Murat Göğebakan ile tanışarak ismini duyuran Mehmet Emin Kırgil sanatçının kendi sohbetlerine katıldığını ve ahiret kardeşi olduğunu belirtmiştir. Dönem dönem Göğebakan’ında rüyalarını yorumlayan Mehmet Emin Kırgil derin ilmi bilgisi ve ALLAH tarafından verildiğini belirttiği yeteneğinin yorumlarında isabetli çıktığını ardından televizyon programlarındanda teklif alarak canlı yayınlarda yer aldığını belirtmiştir.

Bir dönem Star Gazetesi güney ekinde köşe yazarlığı yapan Murat Göğebakan’ın kanser olduğunu rüyasında gördüğünü ve sanatçını hastaneye gitmesine vesile olduğunu ayrıca 2013’te Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sağlığına dikkat etmesi gerektiğini akabinde ise Merkel’in uyarıyı dikkate almadığını ve İsviçrede kayak yaptığı sırada kaza geçirerek kaval kemiğinin kırılıp ölümden döndüğünü belirtmiştir. Bu olayın ardından Almanya’da özellikle gurbetçiler tarafından ciddi bir tanınma kitlesine ulaşmıştır.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olacağını ve daha bir çok hadiseyi bildiğini belirten Mehmet Emin Kırgil yaşantısını Adana’da sürdürmektedir. Evlidir ve bu evliliğinden 4 evladı vardır.

Seda Sayan‘ın sunduğu programa, Ebru Yaşar ile hergün programına, Atv’de Zahide Yetiş ile yetiş hayata programına Alişan ve Çağla Şikel ile Herşey Dahil programlarına katılan Mehmet Emin Kırgil günümüzde ise Beyaz tv Nur viral‘in sunduğu Hayatta herşey var programında konuk olarak yer almakta ve rüya yorumları yapmaktadır.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (46 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Doğum yeri: Adana
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

359.360 kez okundu

2.

Tarık Akan

283.137 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

221.325 kez okundu

4.

Volkan Demirel

209.684 kez okundu

5.

Tarkan

204.668 kez okundu

6.

Emre Mor

186.761 kez okundu

7.

Ersay Üner

183.096 kez okundu

8.

Yusuf Aktaş

168.741 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

167.500 kez okundu

10.

İrem Derici

163.170 kez okundu