KimNereli.net

Mehmet Emin Kırgil

Mehmet Emin Kırgil Kimdir?

Seyit Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (47 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Meslek: Köşe Yazarı Rüya Yorumcusu
Doğum yeri: Adana

Mehmet Emin Kırgil Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Mehmet Emin Kırgil aslen nereli? kimdir? kaç yaşında? Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1972 yılında dünyaya gelmiş, Adana doğumludur. İlköğretim ve Ortaokulu Adana’da tamamlamıştır. Aslen Şanlıurfa‘lı olan Mehmet Emin Kırgil memleketinde Dergah eğitimi olarak Kur’anı Kerim ve bazı ilmi konularda dersler almıştır.

Uzun süre ziraat ve tekstil işi ile uğraşan Kırgil dergah eğitimi aldığı dönemlerde Hz. Yusuf Peygamberi kendisine örnek almış ve rüya yorumlama ilmini geliştirmiştir.

Özellikle 1998 yılında sanatçı Murat Göğebakan ile tanışarak ismini duyuran Mehmet Emin Kırgil sanatçının kendi sohbetlerine katıldığını ve ahiret kardeşi olduğunu belirtmiştir. Dönem dönem Göğebakan’ında rüyalarını yorumlamıştır. Derin ilmi bilgisi ve ALLAH tarafından verildiğini belirttiği yeteneğinin yorumlarında isabetli çıktığını ardından televizyon programlarından da teklif alarak canlı yayınlarda yer aldığını belirtmiştir.


Bir dönem Star Gazetesi güney ekinde köşe yazarlığı yapan Murat Göğebakan’ın kanser olduğunu rüyasında gördüğünü ve sanatçını hastaneye gitmesine vesile olduğunu aktarmıştır. 2013’te Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sağlığına dikkat etmesi gerektiğini söylemiştir. Akabinde ise Merkel’in uyarıyı dikkate almadığını ve İsviçrede kayak yaptığı sırada kaza geçirerek kaval kemiğinin kırılıp ölümden döndüğünü belirtmiştir. Bu olayın ardından Almanya’da özellikle gurbetçiler tarafından ciddi bir tanınma kitlesine ulaşmıştır.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olacağını ve daha bir çok hadiseyi bildiğini belirten Mehmet Emin Kırgil evlidir ve bu evliliğinden 4 evladı vardır.

Seda Sayan‘ın sunduğu programa, Ebru Yaşar ile hergün programına, Atv’de Zahide Yetiş ile yetiş hayata programına Alişan ve Çağla Şikel ile Herşey Dahil programlarına katılan Mehmet Emin Kırgil günümüzde ise Beyaz tv Nur viral‘in sunduğu Hayatta herşey var programında konuk olarak yer almakta ve rüya yorumları yapmaktadır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Mehmet Emin Kırgil
Gerçek adı: Seyit Mehmet Emin Kırgil
Doğum Tarihi: 1972 (47 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Meslek: Köşe Yazarı Rüya Yorumcusu
Doğum yeri: Adana
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.282 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.998 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.919 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.634 kez okundu

5.

Tarkan

221.992 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.328 kez okundu

7.

Emre Mor

193.285 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.314 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.129 kez okundu

10.

İrem Derici

174.963 kez okundu