Zeynep Atılgan

Zeynep Atılgan hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zeynep Atılgan Kimdir?

2002 doğumlu güzel oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. Marmara Üniversitesi İngilizce Fizik Bölümü’nde eğitim hayatını devam ettirmektedir. 2018 senesinde Kamera Önü Drama Eğitimi alan başarılı isim rol aldığı dizilerin yanı sıra tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır.

Kick Box, Judo ve Vokalistlik ile de ilgilenmekte olan başarılı oyuncu en son Yargı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizide ayrıca Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Zeyno Eracar, Pınar Çağlar Gençtürk ve Mehmet Yılmaz Ak gibi isimler de rol almıştır.

Zeynep Atılgan Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 53, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 19’dur. Resmi instagram hesabını @zeyatilgan ismi ile kullanan Zeynep Atılgan Arka Sokaklar isimli dizide de rol almıştır. Berna Konukman Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İngilizce bilmektedir.

Oynadığı Diziler:

Yargı – 2021
Arka Sokaklar – 2021

Reklam Çalışmaları:

Cheetos (Yurtdışı Reklam filmi)
Halley (Reklam filmi)
(Reklam filmi)

Tiyatro Oyunları:

2018 Othello
2018 Machbeth
2018 Cyrano de Bergerac

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz