Kaan Urgancıoğlu

Kaan Urgancıoğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kaan Urgancıoğlu Kimdir? Aslen Nereli?

1981 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen doğma büyüme İzmir’lidir. İzmir’in tanınmış ailelerinden olan Urgancıoğlu ailesinin mensubudur. Türk Koleji ve Amerikan Koleji mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa eğitimi almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2002 senesinde Karaoğlan isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

İlerleyen yıllarda Mardin’de, Karadeniz ve Ege’de bir şeyler yapmak istemektedir. Uluslararası bir şeyler yapmak, bir yerlere gitmek ve bilmediği bir atmosferde bir şeylerin gerçekleşmesinden keyif aldığını dile getirmiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizi de Savcı Ilgaz Kaya karakterini canlandırmıştır. Başrolü güzel oyuncu Pınar Deniz ile paylaşmıştır.

Kaan Urgancıoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.82 cm, kilosu 75, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle yakışıklı oyuncunun yaşı 40. Resmi instagram hesabını @kaanurgancioglu kullanıcı ismi ile kullanmakta, instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 1,8milyon civarındadır.

Kaan Urgancıoğlu Oynadığı Diziler:

Yargı – Savcı Ilgaz Kaya
Kara Sevda – Emir Kozcuoğlu
Karaoğlan – (Karaoğlan)
Kampüsistan – (Tolga)
Seni Çok Özledim – (Ateş Erturç)
Körfez Ateşi
Sessiz Gece – (Anıl)
Yeniden Çalıkuşu – (Ali)
Ispanaktan Nağmeler
Ah Polis Olsam – ( Komiser Yardımcısı Nezih)
İlk Aşk – (Arif Ege)
Azap Yolu – (Yiğit)
Gülpare
Son Ders: Aşk ve Üniversite – (Ulaş)
Tutsak – (Mehmet)
Limon Ağacı – (Kaan)
Acayip Hikayeler
Düşman Kardeşler (Mehmet)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz