Zafer Öztürk

Zafer Öztürk Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Başarılı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zafer Öztürk Kimdir? Nereli?

1970 yılının Nisan ayında dünyaya gelen usta oyuncu aslen doğma büyüme İstanbul’ludur. Gençlik yıllarında oyunculuk dışında ticaret ile ilgilenmek istemiş olsada ilerleyen süreçte oyunculuğa merakı daha ağır basmıştır. Babasının müteahit olması sebebi ile ailesi tarafından da iş adamı olarak kariyer yapması istenmiştir. 32 yaşında iken New York’a gitmiş ve orada oyunculuk ile ilk adımlarını atmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini ise 2018 senesinde rol aldığı Bir Deli Rüzgar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Kovala ve Masal Şatosu Sihirli Davet sinema filmlerinde rol almıştır. 2021 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizide Şevki Yılmaz karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide 50’li yaşlarda (Burcu Almeman) Aysel’in kocası, tembel, işgüzar ve mahallede kahvehane işletme rolünü üstlenmiştir.

Dizi de ayrıca Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Arbnora Ademaj, Mine Çayıroğlu, Uğurkan Tekin, Felicia Sağnak ve Atsız Karaduman gibi isimlerde yer almıştır.

Zafer Öztürk Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.74 cm, kilosu 75, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle 51 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @zaferozturkofficiall ismi ile kullanmaktadır. Başarılı oyuncunun resmi twitter hesabı ise @zaferozturk2904.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz