Meltem Akçöl

Meltem Akçöl Duy Beni isimli diziye Hazal karakteri ile dahil olmuştur. Hayranları ise güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Meltem Akçöl Kimdir?

Meltem Akçöl oyunculuk kariyeri öncesinde de sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Günümüzde oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları ile kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Oyunculuk kariyeri sonrasında ise hayran kitlesi dahada artmış ve artmaya devam etmektedir.

Meltem Akçöl Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Meltem Akçöl 21 yaşında ve 1.66 boyundadır. Kilosu ise 48’dir.

Resmi instagram hesabını @meltemakcol ismi ile kullanmakta ve günümüz itibariyle takipçi sayısı 272bin civarındadır. Ancak takipçi ve hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Televi Menajerlik oyunculuk ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Sık sık hayranları tarafından Meltem Akçöl ‘e sevgilin var mı? varsa kim? sorusu soruluyor. Güzel isim ise bu konu hakkında şu açıklamalarda bulunmuştur. Gönül ilişkisinin kişiye özel olduğunu bu sebeple özel hayatın gözler önünde yaşanmasını pek uygun görmediğini dile getiriyor.

İlerleyen süreçte kariyerini tamamen oyunculuk üzerine kurmayı hedeflemektedir. Bu konuda ise eğitim almayı düşündüğünü ve uzun seneler oyunculuğu ile adından söz ettirmek istediğini belirtmektedir.

Sosyal medya hesaplarından genellikle gezip gördüğü yerleri paylaşmaktadır. En büyük hobilerinden birisi ise yeni yerler mekanlar keşfetmek ve fotoğraf çekmektir. Ayrıca modayı çok yakından takip etmektedir. 2021 senesinde Kırık Hayatlar dizisinin başrol oyuncusu olarak diziye dahil olmuş ve Deniz Yılmaz karakterine hayat vermiştir. Dizide ayrıca Mine Çayıroğlu, Uğurkan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Burcu Almeman, Atsız Karaduman ve Arbnora Ademaj gibi isimlerde yer almıştır.

2022 yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi de Hazal karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz