Uğurhan Tekin

0

Uğurhan Tekin Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizide Serdar Yüksel kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Uğurhan Tekin Kimdir? Nereli?

1984 yılının Kasım ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu, No10 Studios ‘da oyunculuk eğitimi almıştır. Bugüne kadar bir çok başarılı projede karakter oyuncu olarak yer almıştır. 2021 senesinde ise Kanal D ekranlarında Kırık Hayatlar isimli dizide Serdar Yüksel karakterini canlandırmıştır. Ekran severler tarafından rol aldığı Ekmek Teknesi, Hayat Bilgisi ve Aşk-ı Memnu isimli diziler ile hatırlanmaktadır.

Kırık Hayatlar isimli dizide Sedat Berke Özkök, Zafer Öztürk, Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Mine Çayıroğlu ve Felicia Sağnak gibi isimlerde yer almıştır.

Uğurhan Tekin Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.81 cm, kilosu 75, burcu akrep, göz rengi ise kahverengi’dir. 2021 yılı itibariyle yakışıklı isim 36 yaşındadır. Henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabını @ugurhantekin ismi ile kullanmaktadır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Uğurhan Tekin Oynadığı Diziler:

Kırık Hayatlar (Serdar Yüksel)
Hayat Bilgisi (Cenk)
Ekmek Teknesi (Yunus)
Sıla (Emin)
Kadın İsterse (Cenk)
Yabancı Damat (Salih)
Seni Yaşatacağım (Mert)
Aşk-ı Memnu (Sait)
Elif (Nadir)
Alemin Kralı (Muhteşem Binyıl)

Ayrıca Piyale Piyamix, Viking Eljeli, Finansbank ve Eti Çikolata gibi kurumsal markaların reklam çalışmalarında yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz