Sedat Berke Özkök

0

Sedat Berke Özkök Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli diziye Mert Kocabey karakteri ile dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sedat Berke Özkök Kimdir? Nereli?

1997 doğumlu yakışıklı oyuncu doğma büyüme aslen Amasya’lıdır. Tümay Özokur Kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2021 yılında rol aldığı Kırık Hayatlar isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Mert Kocabey karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Tiyatro kökenli oyuncu daha öncesinde ise Ceberruh ve Bahtsız Bedri isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Rol aldığı Kırık Hayatlar isimli dizi de Yeşim Çelebi, Hatice İrkin, Zafer Öztürk, Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz ve Mine Çayıroğlu gibi isimlerde yer almıştır.

Sedat Berke Özkök Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.77 cm, kilosu 75, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 24. Resmi instagram hesabını @sedatberkeozkok ismi ile kullanmaktadır. Genç oyuncu flüt ve gitar çalabilmektedir. Ayrıca özel yetenekleri arasında, Araba, Motosiklet, Bilardo, Prof. Şarkı Söyleme, Binicilik, Buz Pateni, Judo, Karate, Kick Boks, Aikido, Futbol, Yüzme, Snowboard, Latin Dans, Hip-Hop ve Dublaj bulunuyor. İngilizce bilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz