Tarık Visal

Tarık Visal hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, eğitimi, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Tarık Visal Kimdir?

Tarık Visal iş insanı, girişimci. Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nden 3.15/4’lük oranla yüksek lisans derecesi almıştır, sınıfının birincisi olmuştur. Tarık Yüksek lisans tezinde üstün başarı göstererek birinci olmuştur. (İhracata Dayalı Büyüme Modeli ve Türkiye). Doktorasını Avrupa’da tamamlamak için Avrupa bursunu (erasmus) beklemektedir. Günümüz itibariyle, Türkiye’nin en büyük hisse senedi ve kripto para ticaret şirketi olan Felixo’da çalışma hayatını sürdürmektedir.

Tarık Visal Nereli?

Tarık Visal aslen Suriye Halep doğumludur. Suriye’nin Halep şehrinde doğan Suriyeli bir iş adamıdır. Suriye savaşının patlak vermesi nedeni ile Türkiye’ye yerleşmiştir.

Tarık Visal Kaç Yaşında?

Tarık Visal 25 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Ocak 1998, doğum yeri Suriye.
tarik visal2
İş insanı ve girişimci kimliğinin yanı sıra, çok küçük yaşlardan itibaren fotoğraf tutkusu başlamıştır. Instagram’da turistik yerleri fotoğraflayarak ve dünyayı dolaşarak güzel manzaraları ve dünyadaki farklı kültürleri keşfetmek ve seyahatlerinde pek çok kişinin görmediği birçok yeri tanımak için ünlü olan bir fotoğrafçı.

Uçsuz bucaksız çöller, büyüleyici denizler, antik şehirler, dini tapınaklar ve ünlü türbeler gibi dünyadaki birçok güzel ve turistik yeri fotoğraflayıp, resimlerin, yerlerin güzelliğini vurgulamanın ve gezginleri bu harika yerleri ziyaret etmeye teşvik etmenin en iyi yolu olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, bir yerin doğal güzelliğini yakalayan zarif ve doğru fotoğraflar çekmeye çalıştığını dile getirmiştir.

Tarık Visal, bu alanda uzmanlaşmıştır ve uygun aydınlatma, ideal açılar ile çekim yapmak ve görüntüdeki renkleri, ışığı ve hareketi kontrol etmek gibi en son fotoğraf tekniklerini ve güncel teknolojiyi kullanma becerisine sahiptir. Bu alanda kazandığı deneyim sayesinde, görüntüleri geliştirme, düzenleme ve değiştirme konusunda kapsamlı bir deneyim elde etmiştir.

Zorluklarla karşı karşıya, becerilerini geliştirmek, sanatsal ve yaratıcı niteliklerini geliştirmek için çabalayan bir kişidir. Fotoğraflarını dünyayla paylaşmaktan heyecan duymakta, resimsel düşünceleri, fotoğrafını çektiği bu harika yerleri ziyaret etmeleri için herkese ilham vermeye devam etmektedir.
tarik visal3

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz