Simge Barankoğlu

2

Simge Barankoğlu Örümcek Korktun mu? Yılan Korktun mu? videosu ile bir anda hafızalara kazınan ünlü fenomenler arasına dahil olmuştur. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu ve kısaca hayatı hakkında merak edilen soruların cevaplar.

Simge Barankoğlu Kimdir?

Fenomen, youtuber ve dijital medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Adnan Menderes Üniversitesi mezunudur.

İnstagram ve Youtube fenomeni olarak son günlerde Yılan korktun mu?, örümcek korktun mu? cümleleri ile 15 saniyelik video sonucunda internet dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Halil Söyletmez ilede video çeken Simge Barankoğlu yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir.

Simge Barankoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Simge Barankoğlu 28 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kilosu ise 55.

Ares isminde Pitbull cinsi bir köpeği vardır. İnstagram hesabında 1,5milyon civarında takipçisi bulunuyor. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise @sbarankoglu1 ‘dir.


En son videolarında ise farklı bir akım ile youtube üzerinden paylaşımlar yapmakta, ayrıca makyaj ürünü, elektronik sigara, zayıflatıcı ürün tanıtımları ile reklam dünyasına adım atmış gibi görünüyor.

Beyaz Show programına da konuk olmuş ve o ünlü korktun mu? repliğini programda tekrarlamıştır.

Takipçileri için de sık sık hakkında soru cevap videoları da çeken güzel isim kendisine gelen bakiremisin sorusuna ise şu şekilde cevap vermiştir. Genelde böyle sorulara cevap vermediğini sonuçta yaşça küçük takipçilerinin de olduğunu belirten Barankaoğlu, bu konuda ön yargılardan nefret ettiğini belirtmiştir. Bu konuda en hassas olduğu konu babasıdır. Kesinlikle insanların dış görünüş ile yargılamalarına ve ona göre karar vermelerine karşı olduğunu böyle bir konuda çok hassas olduğunu ve bu şekilde cevabının gerekli yerlere ulaştığını belirtmiştir.

Simge Barankoğlu Nereli?

Simge Barankoğlu aslen İzmir Ödemiş doğumludur.
Simge Barankoglu
İşte Simge Barankoğlu’nun Yılan Korktun mu? ve diğer paylaşımlarının yer aldığı video;

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz