Simge Barankoğlu

2

Simge Barankoğlu Örümcek Korktun mu? Yılan Korktun mu? videosu ile bir anda hafızalara kazınan ünlü fenomenler arasına dahil olmuştur. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu ve kısaca hayatı hakkında merak edilen soruların cevaplar.

İnstagram ve Youtube fenomeni olarak son günlerde Yılan korktun mu?, örümcek korktun mu? cümleleri ile 15 saniyelik video sonucunda internet dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Halil Söyletmez ilede video çeken Simge Barankoğlu yaşantısını İzmir‘de sürdürmektedir.

İnstagram hesabında 1 Milyon’a yakın takipçisi bulunmakta idi, ancak günümüz itibariyle hesabına ulaşılamamaktadır. 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelen Simge Barankoğlu’nun boyu 1.72 cm, kilosu ise 55’tir.

Adnan Menderes Üniversitesi mezunu Simge Barankoğlu aslen İzmir Ödemiş‘lidir. Ares isminde Pitbull cinsi bir köpeği vardır.


En son videolarında ise farklı bir akım ile youtube üzerinden paylaşımlar yapmakta, ayrıca makyaj ürünü, elektronik sigara, zayıflatıcı ürün tanıtımları ile reklam dünyasına adım atmış gibi görünüyor.

Beyaz Show programına da konuk olmuş ve o ünlü korktun mu? repliğini programda tekrarlamıştır.

Takipçileri için de sık sık hakkında soru cevap videoları da çeken güzel isim kendisine gelen bakiremisin sorusuna ise şu şekilde cevap vermiştir. Genelde böyle sorulara cevap vermediğini sonuçta yaşça küçük takipçilerinin de olduğunu belirten Barankaoğlu, bu konuda ön yargılardan nefret ettiğini belirtmiştir. Bu konuda en hassas olduğu konu babasıdır. Kesinlikle insanların dış görünüş ile yargılamalarına ve ona göre karar vermelerine karşı olduğunu böyle bir konuda çok hassas olduğunu ve bu şekilde cevabının gerekli yerlere ulaştığını belirtmiştir.
İşte Simge Barankoğlu’nun Yılan Korktun mu? ve diğer paylaşımlarının yer aldığı video;

Bir Başka İçerik :   Fahrettin Yokuş

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz