Seyran Aksoy

Seyran Aksoy Alev Alev Esin Ece karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Tiyatro kökenli oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Seyran Aksoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Başarılı isim oyuncu kimliğinin yanı sıra rüya analisti, yazar ve tiyatrocudur. Ayrıca Youtube video kanalında içerikler oluşturmaktadır. Rus Dili ve Edebiyatı mezunu’dur. Ebru Küçükakar Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Menajerlik sitesindeki bilgilere göre yaşı 45’dir.

2021 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinde Esin Ece karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan gibi isimlerde rol almıştır. Ayrıca 2019 yılında (The Cheat) Hile adlı dizide Nevin karakterini canlandırmıştır. Maalesef henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Eğitimi:

İdil Yazgan Çocuk Tiyatrosu – Tuncay Özinel Tiyatrosu ve Reymen Eray – Tülin Malkoç Şan Dersleri.

Yetenekler: İngilizce ve Şan.

Tiyatro oyunları:

Bizim Sınıf, Alma Mazlumun Ahını, Altı Oyuncu Seyircisini Arıyor.

Youtube video kanalında paylaşımlarını sürdüren Seyran Aksoy resmi instagram hesabını @seyranaksoy olarak kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz