Serdar Sarıdağ

Serdar Sarıdağ A Spor ekranlarında futbol yorumları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Serdar Sarıdağ Kimdir?

Serdar Sarıdağ Spor yorumcusu, spor yazarı. Aspor ekranlarında futbol yorumları ile dikkat çeken Sarıdağ, geçmiş dönemlerde Milliyet Gazetesi’nde muhabir olarak çalışmıştır. Daha sonra Milliyet Gazetesi bünyesinde yazar olarak çalışmalarını sürdürmüş ve günümüz itibariyle Aspor ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Milliyet Gazetesi BJK Yazarı ve Muhabiri Aspor Yorumcusu’dur. Genellikle son dönemde Aspor ekranlarında Melike Çelik‘in sunumu ve Savaş Çorlu’nun da katılım sağladığı Son Sayfa futbol programı için kamera karşısına geçmektedir.
serdar saridag5

Serdar Sarıdağ Nereli?

Serdar Sarıdağ Muş’ludur. Baba tarafından aslen Muş İli Varto İlçesi nüfusuna kayıtlıdır.

Serdar Sarıdağ Kaç Yaşında?

Serdar Sarıdağ 49 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Şubat 1974, burcu ise kova’dır.

Serdar Sarıdağ Hangi Takımlı?

Serdar Sarıdağ konu futbol olunca futbol severler tarafından hangi takımı tutuyor sorusunada maruz kalmaktadır. Bilindiği üzere sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.

Resmi twitter hesabı @serdarsaridag resmi instagram hesabı ise @serdar_saridag ‘dır. Youtube video kanalı olan @@SerdarSardag ‘da video paylaşımlarını sürdürmektedir.

Eşi kim? Evlimi? bekarmı? medeni durumu gibi sorular ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır, ancak Deniz isminde bir oğlu vardır.

Islak İmza isimli bir kitabın altına imzasını atmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz