Melike Çelik

Melike Çelik A Spor ekranlarında sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melike Çelik Kimdir?

Melike Çelik sunucu, spiker, moderatör. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Daha sonra, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim önlisans eğitimini tamamlamıştır.

Edebiyat okuduğu dönemde yazılı basında editörlük yapmayı hedeflemiş, yine üniversite döneminde tiyatro ile ilgilenmiştir. Hem sahne, hem de editörlük yapmak isteyen güzel isim, iletişim bölümü’nde eğitim almıştır. Ardından 2013 senesinde BJK Tv bünyesinde spor dünyasına giriş yapmıştır.

Melike Çelik Nereli?

Melike Çelik İstanbul doğumludur.
Melike celik1

Melike Çelik Kaç Yaşında?

Melike Çelik 30 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Mayıs 1992, burcu ise boğa’dır.

Evlimi? Kısaca Hayatı, Kariyeri:

Güzel isim evlimi sorusu ile de merak konusudur, sorunun cevabı bekar’dır.

Günümüz itibariyle A Spor ekranlarında Son Sayfa isimli futbol programını sunmaya devam etmektedir. Serdar Sarıdağ, Güvenç Kurtar, Serhan Türk ve Serdar Kelleci de zaman zaman programda konuk olarak yer almaktadır.

Üniversite döneminde spikerlik kursuna gitmiş ardından bu işi yerinde öğrenmenin daha iyi olacağına inandığı için medya dünyasına giriş yapmıştır.

2013 senesinde, BJK TV’de medya kariyerine başlamış, ardından Haber Global TV’de kariyerine devam etmiştir. 2020 yılının Temmuz ayında ise A Spor bünyesine dahil olmuştur.

A Spor ekranlarında 5 sene Mustafa Göksu Son Sayfa isimli programın moderatörlüğünü üstlenmiş ve Melike Çelik’e devretmiştir.

Sunuculuk kariyeri öncesinde, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. Staj döneminde, Star TV kanalında çalışmış ve Büyük Risk isimli yarışma da soru editörlüğü yapmıştır. Beşiktaş TV’de 5 sene editör, spiker ve sunucu olarak çalışmıştır.
Melike celik7

Melike Çelik Boyu, Kilosu

Melike Çelik 1.70 boyunda ve 54 kilodur.

Melike Çelik Hangi Takımlı?

Melike Çelik’in hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı Beşiktaş’tır.

Resmi instagram hesabı @melikecelikofficial ve resmi twitter hesabı @melikecelik__ ‘tir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz