Şems Arslan

Şems Arslan katıldığı televizyon programları ile ülkemizde merak edilen isimler arasında yer almıştır. Avrupa kozmetik üreticisi, Kimyager ve Kozmetolog Tv programcısı. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şems Arslan Kimdir? Aslen Nereli?

Uluslararası Güzellik Uzmanı Şems Arslan 1970 doğumludur. Annesi Üniversite Hocası, babası ise eski siyasetçidir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini Azerbaycan Devlet Petrol Akademisinde tamamlamıştır. Ardından Petrol ve Kimya Mühendisi olmuş ve bir süre Üniversitede öğretmenlik yapmıştır.

Üniversite döneminde İnternational İnstitute Of İnvention And Business, Cilt ve Güzellik, ayrıca Epilasyon Uzmanlığı dalında Eğitimlere katılmıştır. Eğitimlerin ardından 2007 yılında İstanbul’da Güzellik ve Cilt Sağlığı Merkezi açmıştır. Uzun süredir merkezde hizmet vermesinin yanı sıra Ulusal kanalarda bilgilerini paylaşıp, gazetelerde konusu üzerine köşe yazarlığı yapmaktadır.

Özellikle Zayıflama kürleri, zayıflama kahvesi, nohut suyu, ayur veda tarifleri ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Şems Arslan aslen Azerbaycan Bakü’lüdür ve Bakü’de dünyaya gelmiştir.

Resmi web sitesi semsarslan.com üzerinden problemli cilt, saç bakımı ve boyalar, yaşlanma, kırışıklık, kılcak damar, hassas kuru ve nemlendirici gibi pek çok ürün tedariği sağlanabilmektedir.

Resmi instagram hesabını @sems.arslan kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 403bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz