Evrim Pınar Güzel

Evrim Pınar Güzel son dönemde yaşanan Seçil Erzan olayı sonrası gündeme gelen isimlerden olmuştur. Hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Evrim Pınar Güzel Kimdir?

Evrim Pınar Güzel Dermatolog, Cilt Hastalıkları (Medikal ve Kozmetik Dermatoloji ) Uzmanı. Kadıköy Anadolu Lisesi’ni tamamlamış, ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ne derece ile girmiş, 2005 yılında mezun olmuştur.

Aynı yıl 3 ay kadar, Op. Dr. Tunç Tiryaki ile birlikte plastik cerrahi ameliyatlarında gözlemci olarak çalışmıştır. 2 sene Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği’nde saç ekim uygulaması ve dermatoloji departmanının sorumlu dermatoloğu olarak çalışmıştır.

2007 ve 2012 yılları arasında mecburi hizmeti amaçlı için gittiği Çanakkale merkezde başarılı bir muayenehane hizmeti sürdürmüştür.

İlerleyen süreçte, Bahçeşehir’de mesleğini icra etmek için 2012 yılında cilt hastalıkları tanı-tedavi ve kozmetik dermatoloji üzerine kliniğini açmıştır. Günümüz itibariyle, teknolojik cihazlarla, yılların tecrübe ve bilgi birikiminin ışığında kaliteli bir hizmet anlayışı ile hayatım dediği mesleki kariyerine kliniğinde devam etmektedir.

Klinik adresi: BAHÇEŞEHİR 2.Kısım Mah. Şehit Gaffar Okkan Cad. A.V.M.D Blok No:2-3 Bağımsız Bölümler BELEDİYE BİNASI ARKASI – HACI SAYİD PASTANESİ YANI – İstanbul.
evrim pinar guzel2 jpg

Evrim Pınar Güzel Nereli?

Dr. Pınar Güzel aslen Ankara doğumludur.

Evrim Pınar Güzel Kaç Yaşında?

Dr. Evrim Pınar Güzel 46 yaşındadır. Doğum tarihi 1977, doğum yeri Ankara.

Üyelikleri

Türk Dermatoloji Derneği
TUKAD (Türk Kozmetik Araştırmacılar Derneği)
TTB (Türk Tabipler Birliği)

2023 yılında Seçil Erzan olayı sonrasında, babası Burhan Taşpolat ile sık sık medya ismi geçmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz