Songül Alcı

Songül Alcı Trawell Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortağı, Ödüllü Saç Ekim Uzmanı. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısac eğitimi, kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Songül Alcı Kimdir?

Songül Alcı saç ekimi uzmanı, Trawell Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortağı. 1996 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından mesleki kariyerine Florence Nightingale Hastanesi’nde devam etmiştir.

2005 senesinde Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. O zaman zarfında çeşitli hastanelerde Ameliyathane sorumluluğu görevini üstlenen Alcı, estetik cerrahi klinikler de yönetici olarak çalışmıştır. Yine aynı sene içerisinde Marmara Üniversitesi Hastane Yönetimi ve Organizasyon Programını başarı ile tamamlayarak sertifika almıştır.

2006 senesinde A.Ü Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Okulu’na başlamış ve 2008 senesinde mezun olmuştur.

Eğitim hayatını devam ettirerek, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi “Kurumsallaşma” ve “Maliyet Yönetimi” programlarını tamamlamıştır.

Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans (MBA) başlamış, “Hastane işletmelerinde Entegre Hizmetler Pazarlaması” konusu, projesi üzerine çalışmış ve 2011’de başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur.

Songül Alcı Nereli?

Songül Alcı Ankara doğumludur. Aslen Ankara İli nüfusuna kayıtlıdır.

Songül Alcı Kaç Yaşında?

Songül Alcı 41 yaşındadır. Doğum tarihi 29 Mart 1983, burcu koç, doğum yeri Ankara.

Alcı, günümüze kadar çok sayıda sağlık yönetimi, organizasyon, sağlık turizmi kongre ve seminerlere katılmış ve konuşmacı olarak yer almıştır.

2011 senesinde, Transmed Saç kliniğinde saç ekimine başlayan Alcı, bir çok ünlü saç ekim merkezlerinin kuruculuğunu üstlenmiştir. 2006’da Mikromotor ile FUE’yi ilk uygulayan kişilerden biri olmuştur. Ayrıca saç ekimi alanında kullanılan birçok aletin üretimi ve geliştirilmesine katkılar da bulunmuştur.

2008’den beri Göztepe Medical Park başta olmak üzere, Bahçelievler MP, Antalya MP, Gaziantep MP ve Elazığ MP Saç Sağlığı ve Saç ekim Ünitelerinde kuruculuk ve yöneticilik görevlerini üstlenmiştir.

2018 senesinde, İşte İşimiz En iyi Marka Ödül Töreninde Yılın “En İyi Kadın Saç Ekim Uzmanı” ödülüne layık görülen Alcı, ödülünü almış ve konuşma gerçekleştirmiştir.

Trawell Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortağı ve sağlık yönetimi uzmanı olarak Atv ekranlarında Pazar Sohbeti isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

@haartransplantation youtube video kanalında Saç ekimi bilgilendirme kanalı olarak paylaşımlar da bulunmaktadır. Resmi instagram hesabı @songulalcihairtransplant, twitter hesabı ise @songulalci ‘dır. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir, hakkında yorum, fiyat, çalışmaları vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://songulalci.com

Yine Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Serkan Aygın ve İlhan Serdaroğlu gibi ünlü saç ekim uzmanları hakkında bilgilere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz