Semih Özsoy

0

Semih Özsoy hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? ne iş yapıyor? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1968 yılının nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Yüksek Lisans düzeyinde tamamlamış günümüzde, tekstil ve sanayi alanlarında iş hayatını sürdürmektedir.

2013 senesine kadar Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Basketbol Şube Sorumlusu olarak görev yapmıştır. Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa Ali Koç seçilmiş ardından, Semih Özsoy seçimi kazanan Ali Koç için yaptığı açıklamada bizzat teşekkür etmiş ve Fenerbahçe taraftarının ilgi odağı olmuştur.

Ali Koç ile birlikte daha önce yönetim kurulunda yer alan Semih Özsoy için Ali Koç minimun hata yaptıysan onun sayesindedir, satır arası okuması ve zekası ile minimum hata yaptık açıklamalarında bulunmuştur.

Günümüzde Yönetim Kurulu’nda görev yapan Özsoy, Başkan Vekili ve basın sözcüsüdür. İyi derecede İngilizce bilmekte, evli ve 2 çocuk babasıdır. Maalesef henüz iş yerleri ve iş hayatı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz