Selin Kidil

Selin Kidil hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen Selin Kidil İkizler burcudur. Kendisinden büyük San Francisco’da yaşayan bir abisi var, günümüzde yaşantısını annesi ile sürdürmektedir. Baba tarafından aslen Giresun, anne tarafından ise aslen Yugoslavya göçmeni’dir. Babası bir kaç sene önce vefat etmiştir.

Çocukken oyuncu olmak ve seslendirme sanatçısı olmak istediğini, günümüzde ise hayallerinin peşinden gittiğini belirtmiştir. 2019 yılının yaz ayında bir filmde oyunculuk yapmış, ayrıca günümüzde seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

Youtube video kanalında genellikle güzellik, tavsiye, hikaye kendi hakkında bilgiler gibi bir çok videoyu takipçileri ile paylaşmaktadır.

Selin Kidil eğitimi, dövmeleri, boyu, sevgilisi;

Üniversite eğitimini tiyatro üzerine tamamlayan Selin Kidil’in hayatta en çok korktuğu şey sevdiklerini kaybetmektir. Vücudunda 21 ya da 22 civarında dövmesi bulunmaktadır. En sevdiği renk mor, boyu 1.55 cm, kilosu ise 46’dır.

04 Şubat 2020 tarihinde paylaştığı video da sevgilin var mı? sorusuna yok diye cevap vermiştir. Ayrıca yine aynı video da dini inancın ne diye de bir soru ile karşılaşan Kidil, bu soruya ise cevap olarak Agnostiğim diye cevap verdi. Agnostisizm, bilinmezcilik ya da bilinemezcilik anlamına gelir. Teolojik anlamda Tanrı’nın varlığının ya da yokluğunun, bilimsel olarak da evrenin nereden türediğinin bilinmediğini veya bilinemeyeceğini ileri süren felsefi akım.

Sosyal medya hesaplarında ciddi bir takipçi sayısına sahiptir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 161bin, Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 169 B civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz