Uğur Vergili

0

Uğur Vergili hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Uğur Vergili Kimdir?

Uğur Vergili iş insanı, müteahhit ve girişimci. Başkent İnşaat sahibi’dir. Gossipmag Business Dergisi’nin Çırağan Sarayında 2021 yılında düzenlediği ödül töreninin ana sponsoru olmuştur. Bu etkinlik bünyesinde yılın en iyi inşaat firması ödülünü ise başarılı sanatçı Hande Yener’in elinden almıştır.

Başarılı iş adamı, Kahramanmaraş ve 10 ilin etkilendiği deprem nedeni ile, depremzedeler için 11.5 milyon TL yardım bağışı yaparak dikkatleri üzerine çekmiştir.
ugur vergili1 jpg

Uğur Vergili Nereli?

Uğur Vergili aslen Samsun’ludur. Baba tarafından aslen Samsun İli, Vezirköprü İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Vezirköprü’de dünyaya gelmiştir.

Başkent İnşaat Şirketi’nin projeleri arasında Işıltılı Evler, Golden Arch Hotel & Resort, AslıNaz Konakları Silivri, Eye of İstanbul, Işıltılı Evler Sancaktepe ve Başkent Tower gibi pek çok proje bulunmaktadır.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’unda Vergili’nin yapmış olduğu Silivri AslıNaz Konakları’nda deniz manzaralı daireleri bulunmaktadır. En son Silivri ASLINAZ konakları’nda da SİSMİK İZALATÖR kullanma kararı aldıklarını açıklamıştır.

Uğur Vergili Kaç Yaşında?

Uğur Vergili 42 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Ocak 1982, burcu ise oğlak’tır.

Resmi instagram hesabı @ugurvergili ‘dir.
ugur vergili2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz