Sanem Ayrık

Sanem Ayrık hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı, biyografi bilgileri.

1980 yılında aslen Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Ekranların sevilen isimlerinden İlker Ayrık ile evlidir. Balıkesir doğumlu olan çift, Ortaokul dönemlerinde birlikte okumuşlardır. O dönemden başlayan aşk hikayeleri 15 sene sonra tekrar bir araya gelmeleri neticesinde evlilikle sonuçlanmıştır. Ortaokul döneminden itibaren eşinin kendisine platonik aşık olduğu açıklanmıştır. Sanem Ayrık Ankara’da İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Sanem Ayrık ‘a evlilik teklifi;

Eşi’nin sunduğu yarışma Ben Bilmem eşim bilir’de eşlerin nasıl tanıştıkları ve evlilik teklifleri konusu geçtiğinde eşine aynı soru yöneltilmiştir. Nasıl evlenme teklifi ettiğini ise İlker Ayrık şu sözlerle dile getirmiştir. “Bir gün bir konserde aklımdan evlilik geçiyordu ve Sanem de önümde sahneye bakarak dans ediyordu. Birden omuzuna dokundum ve sordum: Ben sana evlenme teklif ettim mi? O da bana ‘Hayır’ dedi. O anda tamam deyip önüne dönmesini bekleyemezdim, benimle evlenir misin? dedim, ‘Evet’ dedi. Ne zaman? dedim, ‘Ne zaman istersen’ dedi. 3 ay sonra evlendik.”

Mutlu birliktelikleri uzun yıllardır sürmektedir. 2009 yılında İlker Ayrık ile evlenmiş, bu evliliğinden 2013 doğumlu Ferit ve 2016 doğumlu Ömer isimlerinde iki oğlu vardır. Eşi İlker Ayrık gibi o da sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz