Onur Gökmen

0

Onur Gökmen Gönül Dağı Artist Ahmet karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? en fazla merak edilen sorulardır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onur Gökmen Kimdir? Nereli?

1998 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Manisa doğumludur. Aslen ise resmi facebook hesabı ve bazı kaynaklara göre Balıkesir’lidir. Günümüze kadar dizilerin yanı sıra bir çok ünlü markanın reklam çalışmalarında yer almıştır. 4 sene kadar, Manisa Akhisar Sanat Dostları Derneği Tiyatrosu bünyesinde sahne almıştır. Ardından Manisa Şehir Tiyatroları’nda çalışmalarını sürdürmüştür. 2 sene de İstanbul Kadıköy, İstanbul Meydan Sahnesi’nde yer almıştır.

Turkcell ve Odamax reklamlarında da boy gösteren Onur Gökmen, Aşk 101, 4N1K İlk Aşk, Çukur ve Arka Sokaklar isimli diziler de rol almıştır.

Onur Gökmen Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 65, göz rengi kahverengi, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 23. En son TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda Artist Ahmet karakterine hayat vermiştir. Dizi de Erdal Cindoruk, Gülsim Ali İlhan, Ulviye Karaca, Hazal Çağlar ve Ergun Kuyucu gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Oynadığı diziler:

Gönül Dağı (Artist Ahmet), Aşk 101, 4N1K İlk Aşk, Arka Sokaklar ve Çukur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz