Hazal Çağlar

Hazal Çağlar rol aldığı Gönül Dağı isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? doğum yeri, eğitimi ve burcu gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Kasım ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim akrep burcudur. Boyu 1.70 cm, kilosu ise 56’dır. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Hazal Çağlar bir dönem Galatasaray TV’de sunuculuk deneyimi yaşamıştır. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen güzel isim Burak Öksüzoğlu tarafından seslendirilen, “Konu Sen Olunca” isimli şarkının klibinde rol almıştır.

Hasan Güngör Oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ilk dizi oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar daha önce hiç bir dizi veya sinema projesinde yer almamıştır.

Özellikle ilk dönemler her ne kadar sosyal medya fenomen kimliği ile tanınsada oyunculuk kariyerinde başarılı bir dönem onu beklemektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz