Önem Günal

Önem Günal, birçok ünlü ismin menajerliğini yapan tanınmış ve başarılı bir menajerdir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, medeni hali gibi bir çok soru merak konusudur. Hayatıyla ilgili diğer bilgiler ve kısa biyografisi.

Önem Günal, Hayatı ve Kariyeri

Önem Günal, Almanya’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü’nden mezun olan Günal, 1998-2001 yılları arasında Popsi, Biba, Harper’s Bazaar gibi lifestyle kadın dergilerinde editörlük yaptı. Birçok ünlü isimle röportaj yapıp, konular hazırladığı bu dönem, ilerideki menajerlik hayatı için tecrübe ve çevre edinmesi açısından oldukça verimli geçti. Daha sonra kariyerine N1 Danışmalık ve Organizasyon Şirketi’nde basın danışmanı olarak devam etmeye karar verdi. İleride buradan ayrılıp kendi şirketini kurmayı planlamış, 2004 yılında planlarını hayata geçirmiş ve sahibi olduğu Günal Film Yapım ve enajerlik şirketini kurmuştur.

Tam bir yetenek avcısı diyebileceğimiz Günay, birçok ünlü oyuncuyu önceden keşfedip, sektöre kazandıran isimdir aynı zamanda. Kendisi menajerlik ve basın danışmalığı yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’de ses getiren yapımların basın danışmanlığını üstlenen Günal, cast direktörlüğü hizmeti de vermektedir.

Önem Günal hakkında tarafımızdan yapılan araştırmalarda kendisinin medeni hali, yaşı gibi bilgilere ulaşılamamıştır.

Sosyal Medya Bilgileri

Gün itibariyle @OnemGunal kullanıcı isimli Twitter hesabında 12B takipçisi bulunan Günal, @onemgunal kullanıcı isimli Instagram hesabında ise 57,2B takipçi sayısına sahiptir. https://www.onemgunal.com/ internet adresinden menajerlik çalışmalarını yürütmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz