Nurşen Karayanız

Nurşen Karayanız 2018 senesinde annesinin konuşmasını taklit ettiği videoyu paylaşmış, kısa sürede video 1 milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır. Günümüzde yazar, influencer, dijital içerik üreticisi olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nurşen Karayanız Kimdir? Nereli?

Aslen doğma büyüme Ordu’lu olan Nurşen Karayanız, Ordu’nun Kabataş İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Annesi Cemile Hanım, babası Mehmet Bey’dir. Beş kardeştir, ailenin en küçüğüdür.

Kabataş İlçesi’nin Belen Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Karayanız, Belen ilköğretim Okulu ardından, Kabataş Osman Özyurt Ortaokulu ve Ordu Kabataş Lisesinden mezun olmuştur. Lise mezuniyetinin ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim dönemi süresince, yerel radyolara konuk olmuş, lisede çıkartılan Katre isimli dergiye şiirler yazmıştır.

Herhangi bir tiyatro ve oyunculuk eğitimi almamıştır. İlk zamanlar Fındık bahçesinde video çekelim eğlenelim düşüncesi ile video kaydı yaparken, kısa süre içinde herkesle birlikte eğlendiklerini dile getirmiştir. Günümüzde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hatta Ordu’da çekilen bir dizide oyunculara şive koçluğu yapmıştır.

Ordu’nun Kabataş ilçesi Belen Mahallesi’nde ailesine ait fındık bahçesinde bir çok video paylaşımı yapmıştır. Özellikle annesi Cemile Karayanız’ın yöresel konuşmasını taklit ettiği esnada yengesi kayıt yapmış, video 1 gün içinde 1 milyon gibi ciddi bir izlenme sayısına ulaşmıştır.

Nurşen Karayanız Kaç Yaşında? Evlimi?

Başarılı isim Nurşen Karayanız 31 yaşındadır. Bekar olduğu bilinmekte, sosyal medya içerik üreticisi ve şive koçluğu gibi çalışma alanlarında aktif olarak kariyerini sürdürmektedir.
Kitapları:

Dijital medya içerik üreticisi olmanın yanı sıra yazar kimliği ile de dikkatleri üzerine çeken güzel isim günümüze kadar şu kitapları kaleme almıştır.

1. Adın Sızlıyor Yüreğimde. (şiir)
2. Tuana’dan Mina’ya Kabuksuz Yara (roman)
3. Kış Kenarı (roman)

Çalışma hayatında ilk iş deneyimini okumuş olduğu bölüm üzerine değil farklı bir sektör ile merhaba demiştir. Hobi olarak başladığı Tv 52 ardından, Trabzon Kanal 7 şubesinde çalışmıştır. Daha sonra Show Tv’de yayınlanan Kuzey Yıldızı adlı dizinin şive koçu olarak ulusal medyada ismini duyurmuştur.

Sosyal Medya hesapları:

Resmi instagram hesabı @nursenkrynz günümüz itibariyle 648bin civarında takipçi sayısına sahiptir. Youtube video kanalı @BizimKız ise 114 B. Ayrıca https://www.nursenkarayaniz.com.tr resmi web sitesinde güncel duyurular, iletişim bilgileri gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz