Nursema

0

Nursema özellikle sosyal medya da Tiktok hesabı ile ciddi bir hayran ve takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? kimdir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelmiştir. 2014 – 2019 – Dokuz Eylül Üniversitesi Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları üzerine eğitim hayatını tamamlamıştır.

Günümüz itibariyle sosyal medya ve youtube video kanalı ile birlikte sanat için eğlenceli ve öğretici videolar hazırlamaktadır. Nursema Çizimleri ile kısa sürede binlerce takipçi ve abone sayısına sahip olmayı başarmıştır. Genellikle karakalem çalışmalarını yapan başarılı sanatçı, ağırlıklı olarak portre çizimi başta olmak üzere her türlü çizimi büyük bir ustalıkla yapabilme yeteneğine sahiptir.

Nursema sosyal medya hesapları;

TikTok hesabında günümüz itibariyle toplam 12,2 Milyon’un üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Youtube video kanalında 159 B abone, resmi instagram hesabında ise 404bin takipçi sayısına sahiptir.

İçerik üreticisi olarak çalışmalarına devam eden ünlü isim, Linkedin bilgilerine göre yaşantısını Manisa’da sürdürmektedir. Ayrıca oyunculuk dünyası içinde ilk adımını, 2020 yılında rol aldığı ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka isimli dizi ile atmıştır.

Tiktok hesabı, https://www.tiktok.com/@nnursema

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz