Nur Demirag

0

Nur Demirag iş dünyasında başarıları ve girişimci kimliği tanınmaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca iş hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Nur Demirag Kimdir?

Nur Demirag 18 Ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yılın dekor markası ve yılın en iyi dekoratörü ödüllerinin sahibi Firuze Dekor kurucusu’dur.

Üniversite eğitim hayatının ardından Arma Madencilik Turizm ve İhracat Şirketi’ni kurmuştur. Her zaman eski eşya merakı bulunan başarılı ismin, özellikle ahşaba karşı duyduğu sevgi onu bu konuda hayallerinin peşinden giden girişimci kadınların en başında yer almasına sebep olmuştur.

Bandırma’da kadınlara yönelik yaptığı girişimler ile birçok kadına umut olan Demirag, İngiltere ve Fransa’nın butik otellerinde artık onun dekore ettiği eşyalar ahşaba ruh katmaktadır.

Moon Life Dergisi’nin düzenlediği Aris Moon Life Yılın En İyileri ödül töreninde En İyi Dekor Tasarım Markası: Firuze Dekor olarak büyük bir ödül almıştır. Aldığı ilk ödülle kendini kanıtlayan ve adını kitlelere duyurmuş, sonrasında Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödüllerinde Yılın En iyi Dekoratörü ödülünü de alarak 1 yıl içerisinde 2 ödüle birden kavuşmuştur.

Bir yılda 2 ödülün birden sahibi olan iş insanı Nur Demirag, ülkelerin dekorasyonuna büyük katkı sağlamaktadır. Londra ve Paris otel dekorasyonlarıyla ünü sınırların ötesine çoktan ulaşmış durumda. Başarısının sırrını ise kendisi bunu tek bir cümleyle özetlemektedir.

“Dekora ruhunuzu katmalısınız.”

Nur Demirag Nereli?

Nur Demirag doğma büyüme aslen İstanbul’ludur. Resmi instagram hesabı açıklamasında ise şu bilgiler mevcuttur. “safkan çerkes – kendi işinin patronu”

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nur_demirag ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz