Neslihan Doğrusöz

Neslihan Doğrusöz ekran severler tarafından İşte Benim Stilim yarışması ile tanınmıştır. Peki kaç yaşında? nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Neslihan Doğrusöz İşte Benim Stilim yarışma programı’nın 7. sezonunda yarışmaya katılan isimler arasında yer almıştır. İlginç tarzı, dövmeleri ve iddialı açıklamaları ile yarışmaya damga vurmuş günümüze kadar akıllarda yer etmeyi başarmıştır. Moda ile ilgilenen Doğrusöz moda sektöründe Marie Claire, Elle ve Vogue gibi önemli dergilerde yer almıştır.

Günümüzde Reklam çekimlerinde styling danışmanlığı yaparak iş hayatını sürdürmektedir.

Son dönemde ise özellikle sosyal medya ve magazin dünyasında yer alan resimleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Son hali ile bir hayli ilgi çeken Neslihan Doğrusöz’ün cinsiyet değişikliği mi yaptı soruları merak konusu olmuştur. Rüzgar Erkoçlar ile kıyas yapılan ünlü ismin şimdilik bıçak altına yatmadığı belirtilmiştir.

Sevgilisinin ise 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve Milli sporcu Büşra Eyen olduğu belirtilen Neslihan Doğrusöz’ün boyu 1.70 cm’dir.

Neslihan Doğrusöz son hali;


Eski Hali;

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz