Nedim Delibaş

Nedim Delibaş hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Nedim Delibaş Kimdir?

Nedim Delibaş organizatör, iş insanı, Türkiye Spor Ödülleri Kurucusu ve Spor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı.

Mersin Zübeyde Hanım İlköğretim ve Atatürk Lisesi mezunudur. 17.5 sene Mersin Orduevleri Müdürlüğü bünyesinde Devlet Memuru olarak çalışmıştır. 2009 senesinde görevinden istifa etmiş ve memurluk yaptığı dönemde de sürdürdüğü organizasyon ve medya danışmanlık dalında ticaret hayatına atılmıştır. 1999 senesinden beridir 100’den fazla başarılı organizasyonun altına imzasını atmıştır.

29 Haziran 2011 tarihinde M.Ali Aydınlar’ın tek rakibi olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday olmuştur. Projeleri ile büyük bir ilgi ile karşılanan Delibaş, Spor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Futbol Akademisi İcra Kurulu Başkanlığı, Spornews Genel Müdürlüğü ve Elit Ajans Genel Müdürü olarak önemli organizasyonların altına imzasını atmıştır.
nedim delibas5
5 Sporda Vefa ve Dostluk Gecesi 12 Geleneksel Türkiye Spor Adamları Ödülleri, Üniversitelere konferans, panel, yıl sonu etkinlikleri, festival, açılış tanıtım ve medya danışmanlık işlerini yapmıştır.

1. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri törenini Türkiye’ye ve Mersin’e yeni bir büyük organizasyonu kazandıran isim olmuştur. Sportif Organizasyonlar başta olmak üzere proje, medya danışmanlık ve konferans, konser, defile ve festival organizasyonları ile Türkiye’de aranan isimlerin başında yer almaktadır.

Nedim Delibaş Nereli?

Nedim Delibaş aslen Gaziantep doğumludur.

Nedim Delibaş Kaç Yaşında?

Nedim Delibaş 52 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Eylül 1970, burcu ise başak.

Resmi instagram hesabı @nedimdelibas resmi twitter hesabı ise @NedimDelibass ‘tır.

Resmi web sitesinden hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://nedimdelibas.com/


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz