Mustafa Polatoğlu

Mustafa Polatoğlu sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı videoları ile de dikkatleri üzerine çekmekktedir. Peki aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Mustafa Polatoğlu aslen Diyarbakır’lıdır. Günümüzde yine doğup büyüdüğü memleketi Diyarbakır’da Kuaför İşletmeciliği yapmaktadır.

Mesleği ve kendisi hakkında şu sözleri dile getirmiştir. Lise eğitiminin ardından Mesleki eğitim okulundan cilt bakım uzmanı olarak sertifika almıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Polatoğlu’nun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 54,2bin civarındadır. Ayrıca Youtube video kanalında 101 Bin, Tiktok hesabında ise bu sayı 172 Bin’dir.

Mesleğimde donanımlı bir eğitimle erkeğin saçında sakalında olmasını istediği Sitilleri anatomik kafa yapılarına göre tasarlayan ve bunu sanata döken emekçi bir bireyim. Sosyal medyada kuaförlük ile ilğili videolar çekip bunları sizlerin görseline sunarak mesleğimizi herkese sevdirmenin çabasında olmak ayrı bir sevinç benim için.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz