Serkan Özbilek

Serkan Özbilek özellikle sosyal medya dünyasının severek takip ettiği ünlü isimler arasında yer almaktadır. Ayrıca oyuncu kimliği ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilen kaç yaşında? nereli? evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Özbilek Kimdir?

Serkan Özbilek oyuncu, fenomen ve dijital medya içerik üreticisidir. Günümüzde Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatını devam ettirmektedir. Yaşantısını İstanbul ve Diyarbakır’da sürdürmektedir.

Serkan Özbilek Nereli?

Serkan Özbilek aslen Diyarbakır doğumludur. Zaman zaman yaşantısını doğup büyüdüğü Diyarbakır’ın yanı sıra İstanbul’da sürdürmekte.

Serkan Özbilek Boyu, Kaç Yaşında?

Serkan Özbilek 40 yaşında ve 1.77 boyundadır. Doğum tarihi 15 Kasım 1983 burcu ise akrep’tir.

Diyarbakır’da ilk kendi kısa filmini çekmiş, Sultan Film, Sevgi Taşı ve daha birçok filmde rol almıştır. 2019 yılı itibariyle sosyal medya hesabı instagram sayfasında takipçi sayısı 1 Milyon civarındadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise @serkanozbilekyt ‘dir.

2008 yılından bu yana tiyatro ile ilgilenmektedir. Bir süre Devlet Tiyatrosunda sahne almış, günümüzde ise belediye bünyesinde sahne almakta ve tiyatro hayatını devam ettirmektedir.

Evlimi?

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz