Mustafa Aksakallı

Mustafa Aksakallı uzun süre Ezgi Mola ile evlenecek, evlendi? soruları ile medyanın gündeminde yer almıştır. En sonunda çiftin evlendikleri açıklandı. Aksakallı’ın kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mustafa Aksakallı Kimdir?

Mustafa Aksakallı iş insanı, girişimci. Özellikle sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı bir isimdir. Aydın Kuşadası’nda bir eğlence merkezinin işletmeciliğini yapmaktadır.

Mustafa Aksakallı Nereli?

Mustafa Aksakallı aslen İzmir’lidir.

Ezgi Mola ile evlendimi?

Başarı isim, güzel oyuncu Ezgi Mola ile 14 kişilik bir tören organizasyonunun ardından evlendiği açıklanmıştır. Nikah şahitliğini ise Sinan Engin ve Oğulcan Engin’in üstlendiği belirtiliyor. Gerçekleşen nikah töreni sonrasında ise resmi instagram hesabından altta bulunan resmin paylaşımını yapmıştır.
Mustafa Aksakalli5 1 jpg
Sosyal medyada oldukça etkin bir isimdir. Güzel oyuncu Ezgi Mola ile 4 yıllık birlikteliğini evlilikle sonuçlandırmıştır.

Mustafa Aksakallı Kaç Yaşında?

Mustafa Aksakallı 38 yaşındadır, doğum tarihi 1985. Boyu ise 1.80 ‘dir.

Lüks işletme sahibi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Acun Ilıcalı, BKM oyuncuları, Enis Arıkan, Berkay, Gizem Karaca ve Kerimcan Durmaz gibi bir çok ünlü isimle yakın arkadaştır.

Yaşantısını İzmir’de sürdüren Aksakallı, Kuşadaşı, Tren Beach Club Ayayorgi’nin işletmecisi olarak iş hayatına devam etmektedir. Ayrıca sosyal medya’da Kerimcan Durmaz ile paylaşımlar yaptığı snapler ile sıkça merak konusu olmuştur. Türkiye’de birbirinden ünlü isimlerle samimiyeti gözlerden kaçmamaktadır.

Resmi instagram hesabı @mustafaksakalli resmi twitter hesabı ise @mustafaksakalli ‘dır.

1 Yorum

  1. mustafa aksakallı aslen adıyamanlı baba adı ramazan ama babasını yanına almıyor babasını kovdu annesi emekli hemşire

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz