Murat Muratoğlu

0

Murat Muratoğlu Sözcü ekranlarında Sabah Şerifleri isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Murat Muratoğlu Kimdir

Murat Muratoğlu gazeteci, ekonomist, sunucu, yorumcu, ekonomi yazarı. 2023 yılında Sözcü Televizyonu @szctv ekranlarında 1 Mart’ta yayına başlayan Sabah Şerifleri isimli programı Çağla Atlı ile birlikte hazırlayıp sunmuştur. Babası gazeteci Rahmi Turan’dır.

Murat Muratoğlu Nereli?

Murat Muratoğlu İstanbul doğumludur. Babası Rahmi Turan 1939 İstanbul doğumludur ancak Rahmi Turan’ın babası nüfus kaydına Bilecik olarak yazdırılmıştır. Bu nedenle baba tarafından aslen Bilecik’li denilebilir.

Murat Muratoğlu Kaç Yaşında?

Murat Muratoğlu 51 yaşındadır. Doğum tarihi 1972, doğum yeri İstanbul.
murat muratoglu2
Henüz 15 yaşında borsa ile ilgilenmeye başlamıştır. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Muratoğlu, Amerika’ya giderek, İkiz Kulelerde yer alan emtia borsasında 1 sene kadar çalışmalar da bulunmuştur.

Murat Muratoğlu Evlimi? Eşi Kim?

Murat Muratoğlu evlidir. Eşi Pınar Oğuz’dur. Bu evliliğinden iki çocuğu vardır.

Sözcü Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Muratoğlu, ayrıca youtube video kanalında borsa, finans ve ekonomi ağırlıklı videolar paylaşmaktadır.

2023 yılında Sözcü bünyesinde Sabah Şerifleri isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Programda kendisine Çağla Atlı eşlik etmiştir.

Resmi twitter hesabı @sozcumuratoglu resmi facebook hesabı @sozcumurat resmi instagram hesabı ise @sozcumuratoglu ‘dur. İletişim: sozcumuratoglu@gmail.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz