Çağla Atlı

Çağla Atlı Sözcü’de Sabah Şerifleri programı için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında merak edilenler. Eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağla Atlı Kimdir?

Çağla Atlı sunucu, haber spikeri, gazeteci. Giresun Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’ndan başarı ile mezun olmuştur. Ayrıca 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü de tamamlamıştır.

Geçmiş dönemde Kanal A televizyonun da sunucu ve spiker olarak görevde bulunmuş, 2019 yılından bu yana ise TV100 ekranlarında Haber Spikeri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Haber ve tartışma programı olarak ekranlarda yayınlanan Şimdi Konuşalım isimli program her pazar saat 21:30’da Tv100 kanalında devam etmektedir. Ayrıca Hafta Sonu Ana Haber’i saat 19:30’da sunmaya devam etmektedir.

2023 yılının Mart ayında Sözcü ekranlarında Murat Muratoğlu ile birlikte Sabah Şerifleri isimli program için kamera karşısına geçmiştir.
cagla atli5

Çağla Atlı Evlimi?

Çağla Atlı 11 Ağustos 2018 tarihinde evlenmiştir, eşi ise televizyon ekranların tanınan isimlerinden Tahsin Güner’dir.

Çağla Atlı Boyu, Kaç Yaşında?

Çağla Atlı 1.70 boyundadır. Doğum tarihi sosyal medya hesaplarında 9 Mayıs olarak geçmekte, boğa burcudur. Ancak doğum yılı ve kaç yaşında olduğu bilgisine maalesef ulaşılamamıştır.

Çağla Atlı Nereli?

Çağla Atlı Çorum’ludur. Baba tarafından aslen Çorum Alaca nüfusuna kayıtlıdır.

Resmi instagram hesabı @cagla_atlli ‘dir. Resmi twitter hesabı ise @cagla_atli .


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz