Metin Akay

Metin Akay hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Metin Akay Kimdir?

Metin Akay yatırımcı, iş insanı, Demo Grup Kurucusu. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunudur. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Metin Akay Nereli?

Metin Akay 1986 tarihinde aslen Siirt’te dünyaya gelmiştir.

2001 yılında Demo Hair saçlandırma merkezini kurarak iş hayatına adın atan Metin Akay, bugüne kadar ünlü ünsüz bir çek kişinin hayatına dokunarak yeni imajlarına kavuşturdu. Kemal Doğulu, Selin Ciğerci ve Sinan Akçıl gibi bir çok ünlülerin de imajlarına katkıda bulundu.

Yatırımlarına devam eden Metin Akay şimdi Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Kim, Kim Kardashian gibi Dünyaca ünlü bir çok yıldızın kullandığı FDA onaylı Emshape cihazını Türkiye’ye getirerek adından söz ettirmeyi başardı.

Türkiye de sadece Demo Estetik ve Emshape Türkiye’de olan cihaz sayesin de 30 dakika 20.000 mekik, squat etkisi yaratabiliyor.

Fitness hedeflerinize Emshape ile kavuşabilir, kas yaparken yağ yakabiliyorsunuz. Bunun yanın da Amerikadan sonra sadece yine Demo Estetik ve Emshape Türkiye de olan FDA onaylı EMS Plus cihazı ile de sıkılaşma sağlayarak selülit, hızlı kilo alıp vermeden kaynaklı sarkmalar, doğum sonrası oluşan çatlama ve sarkmalardan kolayca kurtulabiliyorsunuz.

İş insanı Metin Akay 2015 yılında Demo Klinik Diş Sağlığı kliniğini kurarak Türkiye’ye tek günde implant uygulamasını getirdi. Diş esteği, gülüş tasarımı uygulamalarınıda Özgürce Gülümseyin sloganı ile Demo Klinik markası altında gerçekleşen Metin Akay insanların hayatlarına dokunmaya devam ediyor ve yatırımlarına devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz