Merve Taşkın

Merve Taşkın hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? sevgilisi kim? ve nereli gibi bir çok soru ile merak konusudur. Son yılların en dikkat çeken fenomen isimlerinden olan Taşkın yaptığı paylaşımlar ve yorumlar ile takipçileri tarafından sıkı markaja alınmıştır.

1998 doğumlu Merve Taşkın sık sık Twitter’de TT listesine girmekte, sürekli olarak gündem olmaktadır. Özellikle Beşiktaş Porto arasında oynanan Şampiyonlar ligi karşılaşması sonrasında yaptığı paylaşımlar ile bir anda gündem olmuştur. Karşılaşmayı Beşiktaş’ın kazanması halinde göğsüne Beşiktaş yazdırıp, bunu sosyal medya hesabından paylaşacağının sözünü vermiş, maçın ardından sözünü yerine getirmiştir. Güzelliği, paylaşımları ve dikkat çeken yorumları ile gelecek dönemlerde isminden daha sık söz ettireceği de bir gerçektir.


Ayrıca Beşiktaş’ın yeni transferi Loris Karius tarafından kendisine mesaj geldiğini, ardından birlikte tanışıp buluştuklarını belirtmiştir.

Son olarak hala bakire olduğu gibi bir paylaşımın ardından, 3 adet gebelik testini paylaşan Merve Taşkın, cinsel tercihi ile açıklamasında ise Aseksüelim ve hala bakireyim diye paylaşımda bulunmuştur. 2018 yılında ise Artık bakire değilim. Merakımdan yaptım. Kiminle olduğunu da söyleyemem. Bu konuyla alakalı daha fazla soru sormazsanız sevinirim mesajını takipçileri ile paylaşmıştır.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Taşkın’ın maalesef aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

2019 yılında sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama da sevgilisinin ünlü isim Onur Elmas olduğu açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz